Skip to main content

ROYAL EXPRESS
marketingová
a softvérová
agentúra

Pokračuj smerom nadol

Flexibilita

Osobitný prístup

Dôraz na používateľa

Kvalita

Spoločnosť ROYAL EXPRESS sa venuje vývoju softvéru na mieru pre zákazníka.

Softvér na mieru dokáže zjednodušiť a zefektívniť podnikanie.

Analyzujeme vaše postupy a navrhneme riešenie priamo pre vás, s prihliadnutím na váš rozpočet.

Softvér vytvoríme priamo pre vás, vrátane inštalácie, dokumentácie a samozrejme aj zaškolenia pracovníkov. Ku každému softvéru poskytujeme servis a tak dodatočné pridanie funkcií nie je problém.

Práve flexibilita je to, čo ponúkame. Nezáleží na platforme ani na odvetví, v ktorom podnikáte. Vytvoríme softvér pre PC, mobilné platformy ako aj pre virtuálnu alebo rozšírenú realitu.

Naša ponuka v skratke

Web stránky, eshopy a web aplikácie

Mobilné aplikácie na mieru

Počítačový softvér na mieru

Propagačné mobilné hry

Pomôžeme vášmu podnikaniu

Ako vám vieme pomôcť?

Predstavte si činnosť, ktorú robíte denno denne, ako napríklad analýzu dát v excel tabulkách. Pomocou na mieru vytvoreného softvérového nástroja, dokážete analyzovať tieto dáta rýchlejšie, vďaka čomu šetríte čas a prostriedky.

Neviete čo potrebujete?

Ak máte presnú predstavu o tom, čo potrebujete. Výborne. Ak nie, pozrieme sa na vaše pracovné procesy a navrhneme vám riešenie, ktoré dokáže zlepšiť vašu každodennú činnosť.

Potrebujete napríklad skladový softvér?

Na trhu nájdete množstvo hotových riešení napríklad pre skladový softvér. Ak však ani jeden nespĺňa vaše požiadavky, my vám vytvoríme šitý na mieru pre vás. Skladový softvér je iba jeden z príkladov toho, čo vám vieme poskytnúť.

Inteligentné a moderné riešenia

Neplaťte za funkcie, ktoré nevyužijete. Pri krabicových riešeniach často platíte za funkcionalitu, ktorú v praxi nevyužijete. U nás dostanete softvér prispôsobený priamo pre vašu firmu a vaše požiadavky.

Na akúkoľvek požiadavku nájdeme riešenie. ERP systémy, CRM systémy, systémy pre sledovanie a spravovanie výroby, rezervačné systémy, hotelové systémy, portály a iné. Kontaktujte nás a my vám poskytneme bezplatnú konzultáciu a spolu navrhneme riešenie.

Internetové stránky, eshopy a webové aplikácie

Ponúkame tvorbu prezentačných ale aj kompelxných internetových stránok, e-shopov a komplexných webových aplikácií a portálov.

WordPress pluginy

Ponúkame vývoj pluginov pre WordPress na mieru.

KontaktKontakt

Kompletné marketingové riešenie

Ak potrebujete rozbehnúť svoje podnikanie alebo mu vdýchnuť druhý dych, správnym riešením je investovanie do marketingu. Práve s tým vám pomôžeme v niekoľkých krokoch:

  • Analýza požiadaviek
  • Návrh stratégie (platené kampane, SEO, blog, vizuál, eventy, influencing…)
  • Vytvorenie kampane
  • Vyhodnotenie výsledkov

Ak chcete vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať

Propagačná hra

Nakopnite reklamnú kampaň

Propagačná hra je skvelý spôsob ako podporiť reklamnú kampaň.

Kompletná podpora

Poskytujeme kompletné služby v oblasti propagačných hier. Vytvoríme návrh, zrealizujeme vývoj hry, postaráme sa o vydanie hry prostredníctvom oficiálnych obchodov Google Play a AppStore a zabezpečíme aj dodatočný servis ku hre.

Vieme čo robíme

Disponujeme praktickými skúsenosťami z odvetvia digitálnych hier ako aj akademickými znalosťami, vďaka čomu vám dokážeme ponúknuť aj odbornú konzultáciu pri návrhu propagačnej hry.

Mobilné aplikácie

iOS a Android

Ak potrebujete mobilnú aplikáciu, ste na správnom mieste. Aplikáciu vám navrhneme, zrealizujeme a postaráme sa aj o jej distribúciu prostredníctvom oficiálnych obchodov Google Play a AppStore. Vieme sa postarať aj o jej propagáciu a monetizáciu.

Neobmedzené možnosti

Ak by sme chceli na našej stránke uviesť všetko, čo vieme poskytnúť, stránka by bola extrémne dlhá a nikomu by sa to nechcelo celé čítať. Prácou pre rôzne spoločnosti nadobúdame stále nové a nové skúsenosti a preto naše portfólio služieb je naozaj široké.

Preto ak máte záujem, kľudne napíšte alebo zavolajte a dohodneme si stretnutie.

Hotové softvérové riešenia

fITman

fITman je modulárny systém na riadenie fitness centra. Ponúka kompletné služby, ktoré fitness centrum potrebuje, ako správu klientov a permanentiek, automatické príchody s možnosťou automatického pridelenia skrine a podobne. Vďaka modularite systému je možné ho prispôsobiť potrebám každého fitness centra.

fITman
Softvér pre fitness centrum

Pre viac informácií o fITman softvérovom riešení nás neváhajte kontaktovať.

Aplikácia Meniny pre iOS

Prehľad menín podľa slovenského kalendára.

– prehľad mien na dnes a nasledujúcich 14 dní

– rýchle vyhľadávanie podľa mena alebo dátumu

– vytvor SMS s blahoželaním pomocou jedného kliknutia

– podpora tmavého režimu

Kontakt

Pre akékoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 904 50 77 53

Email: info@royalexpress.sk

ROYAL EXPRESS, s.r.o.
Jesenského 230/7
958 01 Partizánske
IČO 36817015
DIČ 2022425548
IČ DPH SK2022425548